pacug-gV našem Domu paraplegikov v Pacugu je kmalu po koncu uspešne sezone obnovitvene rehabilitacije končno ponovno zaživelo gradbišče. Pričela se je namreč gradnja nujno potrebnega nastanitvenega objekta. V pogodbenem roku do sredine januarja 2015 bo zrasel dvoetažni objekt do III. gradbene faze, s skupno površino prostorov 1310 m2. Projekt obsega 17 udobnih dvoposteljnih sob, konferenčno in rekreativno dvorano, savno in druge spremljajoče prostore.
Gradnja je v polnem teku, kljub prepogosto  deževnemu vremenu. Na dan tega prispevka gradbinci firme Makro 5 gradnje iz Kopra betonirajo del prve stropne plošče nad pritličnimi prostori.

 

Dom paraplegikov v Pacugu si lahko v sliki in besedi ogledate na spodnji povezavi. To je resnično lepa predstavitev našega središča zdravja in počitnic. Spoznali boste celostno podobo doma in njegovo dejavnost. Dom še pred dokončno dograditvijo našim članom omogoča kakovostno nastanitev, uporabo prilagojene infrastrukture in koriščenje programov, ki se že izvajajo. Vključno z uspešno obnovitveno rehabilitacijo. Poglejte posnetek in se prepričajte.
DOM PARAPLEGIKOV PACUG

 

dpik logo 
Društvo paraplegikov Istre in Krasa - Associazione dei paraplegici d Istria e Carso
Vanganelska 008 F, 6000 KOPER
G: +386 (0)41 697 560
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

TRR: 10100-0034623369
Banka Koper
Matična številka: 518942000
Davčna številka: 84790962

 QR DPIK

 

 

 

 

Obiskovalci

4074168
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
376
566
1502
23521
4074168

NAŠE PROGRAME FINANČNO PODPIRAJO NASLEDNJE OBČINE IN DRŽAVNE JAVNE USTANOVE:

mddszee

fihozps

grb kopergrb izolagrb pirangrb ilirska bistrica

grb postojnagrb sezanagrb komengrb divaca

grb pivkagrb hrpelje kozinagrb ankaran

 

SPONZORJI IN DONATORJI:

Logo lukakoperLogo zivetispristaniscem

Springer riders logojskd